Duben 2011

ONLINE Míša Krausová - (Helena Němcová)

27. dubna 2011 v 21:43 | Gáábča:) |  CHATY..:)

Online Helena Němcová

Zdravím, v pondělí 2.5. v 19.30 se můžete na Uličním chatu těšit na Helču Němcovou alias Míšu Krausovou..:) Mlžete ji pokládat jakékoli otázky. Odkaz na pokládání otázek jsemjiž brzy přidám..:) Ahoj Gáábča:))

Míša nebo Miki?,...:)

24. dubna 2011 v 15:18 | Gáábča:)
Ahooj...:) Svým hlasováním jste rozhodli o vítězích mezi Jirkou a Mikim a Janou a Míšou..:) z dua Jirka x Miki, výhru získal Miki..:) A z dua Jana x Míša, vyhrála Míša..:) Takže teď budete vybírat vítěze mezi duem Míša x Miki?..:) Sama jsem zvědavá na to, kdo vyhraje..:)


Hlasujte..:)

22. dubna 2011 v 22:14 | Gáábča:)
Určitě nejsem sama, kdo má rád muzikál Děti Ráje a porto prosím klikněte na tenhle odkaz http://kabik-muzikaly.blog.cz/1104/nmp-2010-2011-2-kolo-2-cast#komentare a poté klikněte na jméno Mladý Michal..:) Je to taková anketa, kde se hlasuje o nejlepší muzikálovou postavu..:) Moc díky Gáábča:))

ONLINE Bára Jordánová

22. dubna 2011 v 8:08 | Gáábča:) |  CHATY..:)


Online Bára Jordánová

Ahoj..:) tak Bára Jordánová bude online v úterý 26.4. od 19:30...:) Můžete ji pokládat jakékoli otázky, stačí jen kliknout na http://ulice.nova.cz/rubrika/rozhovory?intpath=http%3A%2F%2Fweb.nova.cz%2Frozhovory%2F39000%2F%3F298420e%3D301043 ..:) Zdravím Gáábča:)

Masáci na Velikonoce v Ulici..:)

21. dubna 2011 v 20:59 | Gáábča:) |  Uliční videa..:))

Slet hvězd na Pepanově svatbě! Tohle ještě Henryho hospoda nezažila. Na Velikonoční pondělí v ní zapaří rocková legenda Masáci, neboli Kamil Střihavka, Vilém Čok, Václav Noid Bárta a Vladimír Šafránek.

Ulice - Franta a Lucie: otevřená válka

19. dubna 2011 v 20:18 | Gáábča

A jak to dopadne s válčením mezi Frantou a Lucií?..Malá ukázka zde..:))))

Ulice - Exkluzivně v předpremiéře - Ondřej žádá Báru o ruku

17. dubna 2011 v 20:10 | Gáábča:)

Tak už víte proč bude Ondřej na chatu?..:D :)))

Exkluzivní video: Rozloučení Bořivoje Navrátila s diváky Ulice!

17. dubna 2011 v 14:40 | Gáábča:)

Rozloučení kapitána Bařinky s Ulicí..:) Uniformy mě provázely celý můj herecký život, řekl Bořivoj Navrátil...:)

ONLINE Ondřej Kraus

16. dubna 2011 v 21:37 | Gabinkax |  CHATY..:)


ONLINE Ondřej Kraus

Ve čtvrtek 21.4 bude v 19.30 ONLINE na chatu Ulice Jiří Dvořák alias Ondřej Kraus, stačí kliknout na odkaz a napsat otázku..:) http://ulice.nova.cz/rubrika/rozhovory?intpath=http%3A%2F%2Fweb.nova.cz%2Frozhovory%2F39000%2F%3F298420e%3D301021


Uvidíte v zítřejší epizodě..:)

14. dubna 2011 v 22:17 | Gáábča:)

Jak to dopadne s Jirkou Hložánkem a Martou Seidlovou?..


Karolína o vztahu s Igorem: Dostávala jsem se z toho těžce!

13. dubna 2011 v 21:39 | Gáábča:)

O milence doktora Seidla se dlouho jenom šeptalo jako o jeho černé minulosti. Nikdo ale netušil, že se opět vynoří a Libora dostihne. Myslíte si, že je možné, aby vznikla další krize Libora a Marty kvůli rizikovému těhotenství Karolíny?..

ONLINE kapitán Vojtěch Bařinka

11. dubna 2011 v 17:44 | Gáábča:) |  CHATY..:)

Návrat kapitána Bařinky do Ulice se blíží..:) A jestli vás zajímá jak se těší opět na natáčení Ulice či jiné otázky můžete se ho zeptat ve středu 13.4 v 19:30 přímo tady...:) Stačí jen kliknout..:) http://ulice.nova.cz/rubrika/rozhovory?intpath=http%3A%2F%2Fweb.nova.cz%2Frozhovory%2F39000%2F%3F298420e%3D301001

Filip Rajmont: Přijďte na večer plný překvapení

11. dubna 2011 v 14:41

POZVÁNKA

Představitelé Oty Puklického, Marka Stránského a Sestřičky Gábiny z Ordinace v růžové zahradě 2 vás zvou na večer plný překvapení do Lucerny!

Filip Rajmont - (Ota Puklický)

10. dubna 2011 v 19:20 | Gáábča:) |  Herci

Filip Rajmont

Vnuk E. F. Buriana, syn herečky Kateřiny Burianové a režiséra Ivana Rajmonta má herectví v krvi. Před kamerou stanul poprvé jako osmiletý ve filmu Antonína Máši Vivisekce, jenž režisér použil ve své stejnojmenné inscenaci v Laterně magice.
Po absolvování DAMU nastoupil Filip Rajmont do stálého angažmá v Klicperově divadle v Hradci Králové. Působil zde až do roku 2005, kdy odešel na volnou nohu. Od té doby hostoval v několika pražských divadlech, např. v Divadle Pod Palmovkou, ve Viole, v divadle Komedie, v Divadle v Celetné v divadelním spolku Kašpar či v Národním divadle. V září 2010 se stal členem činohry Národního divadla.
Vedle rolí divadelních ztvárnil i role filmové, například ve snímcích Nuda v Brně, Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště, Početí mého mladšího bratra či pohádkách O třech rytířích, krásné paní a lněné kytli a O perlové panně.

Jaroslava Obermaierová - (Vilma Nyklová)

10. dubna 2011 v 18:54 | Gáábča:) |  Herci


Jaroslava Obermaierová

Od raného dětství navštěvovala kurzy baletu, a tak se na jevišti poprvé objevila již v deseti letech.Bylo to na scéně Národního divadla, kde pak několik let tančila dětské role v operách a baletech. Přesto u ní nakonec zvítězilo herectví.

Už během studií na DAMU dostala první velkou hereckou příležitost ve snímku Souhvězdí panny. Natočila zde i na svou dobu celkem odvážnou erotickou scénu, jež ji rázem katapultovala mezi naše nejpřitažlivější a nejobsazovanější herečky.

Od té doby ztvárnila bezpočet rolí v divadle i před filmovou kamerou. Po absolutoriu působila nějaký čas na oblasti v kladenském Divadle Jaroslava Průchy, kde si zahrála například Julii, Manon nebo Mahulenu. Od roku 1970 byla více než dvě desetiletí ve stálém angažmá v Divadle E. F. Buriana v Praze, kde vytvořila spoustu výjimečných rolí. Po zrušení tohoto divadla začala spolupracovat s různými divadelními společnostmi, mimo jiné se společností Julie Jurištové nebo společností Radka Brzobohatého, s nimiž často účinkuje i na zájezdových představeních po celé republice. V poslední době hostuje také například v Divadle Pod Palmovkou.

Od poloviny šedesátých let se pravidelně objevovala také ve filmech a na televizních obrazovkách. Zahrála si v několika trezorových filmech, mimo jiné v Kladivu na čarodějnice, Ditě Saxové nebo v Žertu, i ve snímcích dnes již náležejících k televizní a filmové klasice, například v Radúzovi a Mahuleně, Babičce, Kronice žhavého léta, Robinsonce, Dýmu bramborové natě, Což takhle dát si špenát?, Smrti stopařek, Kameňáku aj.

Mezi jejími seriálovými rolemi patří k nejznámějším především role druhé Zemanovy manželky Blanky ve Třiceti případech majora Zemana. Objevila se však také v seriálech Byl jednou jeden dům, Tajemství proutěného košíku, My všichni školou povinní, Přítelkyně z domu smutku, Šípková Růženka, Černí baroni, Ulice či Náves.

Jaroslava Obermaierová je i vyhledávanou a uznávanou dabérkou. Nejraději prý dabuje Whoopi Goldbergovou, ale její hlas jsme mohli slyšet rovněž ve Válce Roseových, Policajtu ze školky, Nekonečném příběhu 3, Cestě zhýčkaného dítěte, Vražedné modři i v celé řadě dalších snímků.

Veškerý svůj volný čas tráví nejraději na chalupě poblíž Zruče nad Sázavou. Jakmile začnou růst houby, vyráží pravidelně do lese, protože houbařina je její vášní. Velmi ráda má také zvířata. Jejím snem je proto práce pro nějakou nadaci starající se o opuštěná zvířata.

V současné době už spolupracuje s nadacemi podporujícími děti z dětských domovů.


Tereza Bebarová - (Světlana Nyklová)

10. dubna 2011 v 18:48 | Gáábča:) |  Herci

Tereza Bebarová

Odmalička ráda účinkovala ve školních besídkách, a tak nebylo těžké uhodnout, jaké povolání si vybere.
Již během studií na ostravské konzervatoři si zahrála v Divadle Petra Bezruče a v Divadle loutek. Následovalo první angažmá v divadle Aréna, jež bylo komorní scénou ostravského Divadla hudby, a posléze v Národním divadle moravskoslezském.
Odtud odešla s přítelem do Prahy, kde jí po čase hvězdou kariéru nastartovaly až dvě výjimečné role - Funny v muzikálu Funny Girl, jenž má na repertoáru pražské Divadlo Na Fidlovačce, a Ukrajinka Světlana v nekonečném seriálu Ulice. V roce 2006 dokonce získala za obě role ocenění - Cenu Thálie za Funny a Televizní objev roku za Světlanu. Další ocenění, Cenu Františka Filipovského, obdržela za dabing Angeliny Jolie ve filmu Sedmý hřích.
Před kamerou se poprvé objevila až v roce 1996 ve filmu Konto separato, následovaly role například ve snímcích Politik a herečka, Stará láska nerezaví a Hypnóza či v seriálech Zdivočelá země, Strážce duší a Ulice. V současné době účinkuje v několika představeních své domovské scény - pražského Divadla Na Fidlovačce.

Vladislav Rousek - (Borisek Nekonečný)

10. dubna 2011 v 15:59 | Gáábča:) |  Herci

Vladislav Rousek

Vladislav Rousek, narozený 7. 5. 1998 v Praze, v roce 2006 navštěvoval letní hereckou školu. Od roku 2005 navštěvuje také základní uměleckou školu, kde se učí zpěvu a hraní na flétnu. Baví ho zejména práce před kamerou a často se účastní i recitačních soutěží.

Vláďa Rousek není i přes svůj útlý věk před kamerou žádným nováčkem. Od roku 2005 pravidelně natáčí a fotí reklamy, od roku 2006 se objevuje ve větších či menších rolích ve filmech a seriálech pro naše i cizí produkce, např. v televizní inscenaci Karambol, německém snímku Rudý baron, francouzském filmu Faubourg 36 aj. V letošním roce ho začala do svých připravovaných projektů často obsazovat televize Nova. Kromě Ulice, kde hraje Borise Nekonečného (Boriska), ho uvidíte i v dalších seriálech, v nichž se mihne v menších vedlejších rolích (například v Soukromých pastech).

Základní hereckou průpravu získal v roce 2006 v letní herecké škole. Od roku 2005 navštěvuje také základní uměleckou školu, kde se učí zpěv a hraní na flétnu. Moc ho baví zejména práce před kamerou, a tak si každé natáčení náležitě užívá. Často se účastní i recitačních soutěží.
To ale neznamená, že ho míjejí klasické klučičí radovánky. Vláďa je pořádně živé dítě. Rád si zahraje kolektivní sporty, hlavně fotbal, a projede se na kole, lyžích nebo bruslích. Zajímá se taká o skauting a jako většina jeho vrstevníků často a rád usedá k počítači.
zdroj: www.osobnosti.czPavel Nový - (Mojmír Kalina)

10. dubna 2011 v 15:57 | Gáábča:) |  Herci

Pavel Nový

Narodil se v Plzni. Po angažmá v řadě divadel - například v Krajském divadle v Příbrami nebo v Divadle V. Nezvala se stal roku 1989 členem pražské Ypsilonky , kde působí dodnes. V současné době jej můžeme vidět například v představení Prodaná nevěsta, Svatá rodina, Horké to někdo rád, Vše pro firmu a dalších.

Ve filmu získal první velké příležitosti koncem sedmdesátých let ve snímcích Balada pro banditu a Postav dom, zasaď strom. Popularitu u širokého publika mu ovšem vynesla postava zvukaře Pepy z úspěšné české veselohry S tebou mě baví svět. Televizní publikum si jej zase oblíbilo díky seriálu Velké sedlo.

Během své kariéry vytvořil několik desítek filmových rolí - například ve filmech Pytláci, Řetěz, Pěsti ve tmě, Fešák Hubert. Výraznou stopu v jeho filmografii posledních let zanechala spolupráce s režisérem Janem Švankmajerem na filmech Spiklenci slasti a Otesánek.

Hana Maciuchová - (Miriam Hejlová)

10. dubna 2011 v 15:54 | Gáábča:) |  Herci

Hana Maciuchová

Herecký talent zdědila po rodičích, kteří byli vášnivými divadelníky. Odmalička ráda zpívala, tancovala i recitovala, a tak jí tatínek v jejích čtrnácti letech nabídl roli družičky v Jiráskově Lucerně, kterou právě zkoušel olomoucký divadelní spolek Mrštík v tamním divadle. Na gymnáziu ještě zvažovala studium medicíny či angličtiny, ale herectví přeci jen zvítězilo.

Již během studií na pražské DAMU začala hrát v Divadle Za branou, kde získala i své první profesionální angažmá.

V roce 1971 se stala členkou Divadla na Vinohradech, na jehož scéně ji můžeme vidět dodnes. Představila se zde v celé řadě výjimečných rolí, mimo jiné v představeních Zločin a trest, Obchodník s deštěm, Cyrano z Bergeracu, Mistr a Markétka, Oldřich a Božena, Zdravý nemocný, Křehká rovnováha, Trojhvězdí, Dáma od Maxima, Kdo se bojí Virginie Woolfové, Pokorný Felix, Mezi úterým a pátkem či Ideální manžel.

Byla rovněž například Gertrudou v tragédii Hamlet uváděné na Pražském hradě v rámci Letních shakespearovských slavností. V současné době hostuje také v Divadle Radka Brzobohatého v představení Chvilková slabost a pro Léto hereckých osobností Studia Dva nastudovala Judi Garlandovou v dramatu Na konci duhy, které se hraje ve Švandově divadle v Praze i v divadlech po celé republice.
Vedle divadelních rolí ztvárnila i několik desítek rolí televizních a filmových. Proslavily ji zejména role v pohádkách a v seriálech Žena za pultem či Nemocnice na kraji města. Hrála také v Chalupářích, Dynastii Nováků, Synech a dcerách Jakuba Skláře, Nemocnici na kraji města po dvaceti letech či v Příkopech, v bezpočtu televizních inscenací, mimo jiné v Kořisti, Španělích v Praze, Ještě není pozdě nebo v Záskoku za Sissi, i ve filmech, například v Hodině pravdy, Rukojmí v Bella Vista, Hře o královnu, Lucii, postrachu ulice, Prázdninách pod psa, Poločase štěstí, Člověku prosti zkáze, Samotářích, Únosu domů aj.

Často spolupracuje i s dabingovými studii a s rozhlasem. Byla například ideální představitelkou Šeherezád v Příbězích tisíce a jedné noci. Její četby jsou natolik působivé, že již dvakrát obdržela cenu za nejpopulárnější herecký výkon na vlnách Českého rozhlasu.
V letech 1994-2004 předávala své zkušenosti studentům herectví na Státní konzervatoři v Praze.

Ve volném čase ráda cestuje nebo pobývá na své chalupě, kde se stará o velkou zahradu. Zajímá se také o východní filozofie, především o buddhismus.
Uličníci... :)